top of page

Роздуми про цінності.«НАГЛУХО ЗАКТИТА СОВІСТЬ», або про підписантів чи людську вдячність.


Набір в клас «Інтелект України» пройшов за 20 хвилин.

Батьків записували – Беретелі І.А., як мій заступник та Ніфонтова О.В., як вчитель, який був підготовлений для роботи по цьому проекту. Я клас не формувала – «розвалювала школу».

Мені було ніколи – я добивалась права працювати за альтернативним проектом. Може комусь цікаво, що цей проект започатковувала я: добивалась, їздила до Києва, писала прохання, підтверджувала,що ми здатні його реалізувати, воювала з місцевою владою, яким «не дуже хотілось» його відкривати……

21.02.2018 року( див. в новинах сайту гімназії від 02.03.2018року «витяг із протоколу зборів») клас сформували, 22.02.2018 року списки оприлюднили.

Так сталося, що мама учениці 1а класу – Т. ( вона ж «Ірина К., вона ж працівник цієї телерадіокомпанії, вона ж, в минулому, випускниця цієї школи, яка явно може порівняти якою ця школа була, коли вона вчилась і якою вона стала за 6 років мого керівництва), в список учнів не попала – не прийшла на батьківські збори майбутніх першокласників .

Так як раніше я зверталась до неї з замовленням (не безкоштовно), вона зателефонувала до мене та попросила включити її доньку до цього класу. Включила (безкоштовно. Чи може, пані Ірино, ви мені платили кошти, чи сказали «спасибі»?) Зараз чую, дякуєте.

Питання до спільноти. Коли я передаю кошти ( якраз 300 грн.) у конверті за своє замовлення, це не корупція? Це плата за виконану роботу.

Коли ці та інші, які отримали освітні послуги ( список додається) перераховують на р/р фонду, який створено з метою ( свідоцтво додається) це корупція чи плата за додаткові освітні послуги?


До звернення додаю: - свідоцтво фонду,

- список слухачів «Школи майбутнього першокласника»

З повагою,

Любов Михайлова.

За анонімними зверненнями, які почали надходити до різних інстанцій з травня 2018 року регулярно перевіряються одні і ті ж питання, які • Раніше піднімали аноніми; • Зараз піднімають «активні» громадяни, які в своїй більшості не являються благодійниками на користь гімназистів і дуже часто батьками учнів, які навчаються в гімназії.

АБСУРДНІСТЬ: Вміння залучити кошти в менеджменті називається – фандрайзинг. Звинувачення директору за те, що вона перевела допомогу школі від батьків в законний простір – перераховуються на безготівковий рахунок. Кошти збираються у всіх школах Маріуполя. Але хвала тим, хто збирає готівкою. А сором та корупція тим, у кого ця робота відповідає вимогам Закону України.

Щодо роботи благодійного фонду «Розвиток» (Створено на підставі рішення конференції учасників навчально-виховного процесу 29.06.2018 року «Нові горизонти гімназійної освіти». Діяльність БФ «Розвиток» регламентується Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»)

№1 Результати перевірок за заявами від 17.05.2018р

«БО «Маріупольський міський благодійний фонд « відкрито в 2011 році, зареєстровано в Єдиному державному реєстрі, Статут фонду затверджений Маріупольським міським управлінням юстиції у Донецькій області ( наказ №58-1 від 02.08.2018р) Кошти надходять на розрахунковий рахунок. Форма розрахунку внесків – через термінал, який встановлено в приймальні гімназії або через відділення банківських установ. Звітність щорічно розглядається на конференції на оприлюднюється на сайті».

№2 Результати перевірок за звернення від 11.09.2018 року

«Благодійну організацію БФ «Розвиток» було засновано в 2011 році. Діяльність БО»Розвиток» регламентується ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Жодними локальними правовими актами гімназії розмір внесків не встановлено. Скарги батьків учнів гімназії обумовлені недостовірною інформацією, яку надають вчителі гімназії батькам учнів.2

Аналіз надходжень від батьків учнів перших класів, які відвідували «Школу майбутнього першокласника»

Кошти перераховувались на р/р, який створено з метою поповнення матеріально-технічної бази гімназії.(Приблизні витрати коштів БФ в 2018 доводились до відома голів батьківських комітетів на засіданні педагогічної ради 30.08.2018 року) За роботою «Школи майбутнього першокласника» здійснювала контроль заступник директора Беретелі І.А. Я в роботу «Школи…» втручалась тільки тоді, коли виникали проблеми. Надаю аналіз надходжень до «Школи…..» Якщо хтось не згоден з вказаною сумою, прошу підійти до мене для з’ясування. Буде добре, якщо будете мати квитанцію.

Загальна сума надходжень – 12 015 грн.

По прізвищам ( це сума, яку сплатили слухачі за весь час навчання в «Школі…) 1. Короткова - 360 грн. 2. Горгуля - 360 грн. 3. Пашова - 400 грн. 4. Макаревич - 1120 грн. 5. Буш - 800 грн. 6. Доценко - 800 грн. 7. Николайчук - 1080 грн. 8. Долгодуш - 800 грн. 9. Єфанов - 1060 грн. 10. Єршова - 800 грн. 11. Под»яблонська - 1950 грн. 12. Чертушкіна - 2265грн ( онука заступника директора Воробйової Г.О.) 13. Иванченко - 180 грн

Конкретно для учнів перших класів придбано:

1. Гральні столики - 2 460 грн. 2. Килимове покриття - 2 122 грн. 3. Доставка покриття - 100 грн 4. Обробка країв - 100 грн. 5. Порожок - 180 грн. 6. Плитка - 410грн. 7. Доставка плитки - 55 грн. 8. Церазіт - 200 грн 9. Навчальні матер.з анг.мови - 800 грн.

ВСЬОГО: 6 427 грн.

Пояснюю: 1.Квитанцій я не видаю. Ви перераховували кошти через банк, термінал, які і видавали вам чеки (квитанції). Батьки, які створювали та є благодійниками на користь гімназистів знають: чек видає термінал, він залишається у них, це і є одна із форма контролю з боку батьків за надходженням коштів та особистою участю. 2.Звіт я проводжу членам благодійної організації «Розвиток» в кінці поточного року, і «ніякі активісти – ні активні ні пасивні, які не являються благодійниками на користь учнів гімназії, не можуть вимагати звіт від правління та бути учасниками конференцій благодійників. 3.Щоквартально здаю звіт в податкову службу. Проплата за придбані товари проводиться електронним шляхом. Виписки проведених операцій додаються до звіту. Звіт включає: надійшло – використано за звітний період. 4. Я ніколи нікого не примушувала здавати кошти в благодійний фонд.

Даю відповідь «активній» громадянці Лайко(Бойко)

? Чому вона ніколи не чула звітів директора. - Тому що вона ніколи не здавала кошти до благодійного фонду «Розвиток». В гімназії ця громадянка навчала двох дітей. Я прошу її надати підтвердження примусу чи розправи конкретно по відношенню до неї чи її дітей. ЇЇ діти і в минулому і зараз безперешкодно користуються усім, що було придбано за кошти благодійників. РІШЕННЯ: 1. В зв’язку з непрогнозованою активністю частини батьків перших класів пропонувати батькам перших класів не приймати участі в благодійній діяльності на користь гімназистів; 2. Придбані для навчання учнів перших класів навчальні матеріали з англійської мови вважати благодійною допомогою дітям від фонду «Розвиток». 3. Заборонити вчителям перших класів (Ніфонтова О.В. Пантелеєва Г.В.) будь-які збори коштів самостійно, чи через голів батьківських комітетів. 4. Пропонувати батькам проводити оплату за харчування своїх дітей безготівково чи розраховуватися особисто з завідуючою комбінатом харчування, який обслуговує гімназії №2.





  • Facebook
  • Instagram
Видеопубликация для соцсетей 1080x1080
школьники.png

417

bottom of page